639LW-Y kontrolka LED żółta, owalna, zasilanie 12V
639LW-Y to moduł oświetleniowy LED w kolorze świecenia żółtym.
- kolor świecenie żółty
- zasilanie 12Vdc
- mocowanie taśma klejąca
Wystaw opinię o produkcie
13,82 zł
Cena
13,82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,76 zł
Promocja trwa do %s
17,00 zł
Cena
17,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 639LW-Y
Opis produktu
Opis produktu
639LW-Y to moduł oświetleniowy LED w kolorze świecenia żółtym.
| symbol | 639LW-Y |
| typ | kontrolka LED owalna |
| kolor świecenia | żółty |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| wymiary | 72x33,6x14,5mm |
| mocowanie | taśma klejąca |
| otwory mocujące | 66mm |
| wyprowadzenia | przewód 10cm |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.