4N25 transoptor, wyście tranzystorowe; SOIC6
Transoptor z wyjściem tranzystorowym.
Wystaw opinię o produkcie
1,22 zł
Cena
1,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,22 zł
Promocja trwa do %s
1,50 zł
Cena
1,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 4N25 SMD
Opis produktu
Opis produktu
Transoptor z wyjściem tranzystorowym.
| symbol | 4N25 |
| ilość kanałó | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | 5V |
| prą wejściowy | 60mA |
| napięcie wyjściowe | 70V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | |
| czas wyłączenia | |
| napięcie izolacji | |
| montaż | powierzchniowy |
| obudowa | SOIC6 |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.