43-00098 gniazdo kątowe na przewód seria M12; 5 pin
Złącze żeńskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 43-00098
Opis produktu
Opis produktu
Złącze żeńskie wykorzystywane do podłączenia np. czujników indukcyjnych opartych o złącze typu M12
| symbol | 43-00098 |
| ilość styków | 5 |
| rodzaj złącza | żeńskie M12 |
| typ złącza | kątowe |
| napięcie zasilające | 60V |
| prąd | 7,5A |
| montaż przewodu | sprężynowy |
| średnica przewodu | 0,5mm |
| średnica zewnętrzna przewodu | 4-8mm |
| szczelność | IP67 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.