40.61.9.005.0000 przekaźnik elektromagnetyczny SPDT, zas. 5Vdc
Miniaturowy, przemysłowy przekaźnik elektromagnetyczny
- konfiguracja styków SPDT
- montaż podstawka przekaźnika DIN seria 97.02
- montaż obwód PCB
Wystaw opinię o produkcie
14,63 zł
Cena
14,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
18,70 zł
Promocja trwa do %s
18,00 zł
Cena
18,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
23,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 40.61.9.005.0000
Opis produktu
Opis produktu
Miniaturowy przekaźnik elektromechaniczny.
Przekaźnik umożliwia przełączanie jednego obwodu elektrycznego.
Możliwość zamontowania przekaźnika bezpośrednio w obwodzie PCB lub przy pomocy dedykowanego gniazda
umożliwiającego zamontowanie na szynie DIN
| symbol |
40.61.9.005.0000 |
| typ | elektromagnetyczny |
| napięcie zasilania cewki | 5Vdc |
| konfiguracja styków | SPDT |
| ilość styków | 1P |
| napięcie styków | 250V |
| prąd styków | 16A |
| rezystancja cewki | 38Ω |
| prąd cewki | 130mA |
| montaż | podstawka DIN, PCB |
| producent | Finder |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.