40.61.8.012.0000 przekaźnik elektromagnetyczny SPDT, zas. 12Vac
Miniaturowy, przemysłowy przekaźnik elektromagnetyczny
- konfiguracja styków SPDT
- obciążalność styków 16A / 250V
- montaż podstawka przekaźnika DIN seria 95.15; 95.05
- montaż obwód PCB
Wystaw opinię o produkcie
17,89 zł
Cena
17,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
22,76 zł
Promocja trwa do %s
22,00 zł
Cena
22,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 40.61.8.012.0000
Opis produktu
Opis produktu
Miniaturowy przekaźnik elektromechaniczny.
Przekaźnik umożliwia przełączanie jednego obwodu elektrycznego.
Możliwość zamontowania przekaźnika bezpośrednio w obwodzie PCB lub przy pomocy dedykowanego gniazda
umożliwiającego zamontowanie na szynie DIN
| symbol |
40.6.8.012.0000 |
| typ | przekaźnik elektromagnetyczny |
| napięcie zasilania cewki | 12Vac |
| konfiguracja styków | SPDT |
| ilość styków | 1P |
| napięcie styków | 250V |
| prąd styków | 16A |
| rezystancja cewki | 80Ω |
| prąd cewki | 90mA |
| montaż | podstawka DIN, PCB |
| producent | Finder |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.