40.52.9.048.5001 przekaźnik elektromagnetyczny DPDT, zas. 48Vdc
Miniaturowy, przemysłowy przekaźnik elektromagnetyczny
- konfiguracja styków DPDT
- obciążalność styków 8A / 250V
- montaż podstawka przekaźnika DIN seria 95.15; 95.05
- montaż obwód PCB
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 40.52.9.048.5001
Opis produktu
Miniaturowy przekaźnik elektromechaniczny.
Przekaźnik umożliwia przełączanie dwóch obwodów elektrycznych jednocześnie.
Możliwość zamontowania przekaźnika bezpośrednio w obwodzie PCB lub przy pomocy dedykowanego gniazda
umożliwiającego zamontowanie na szynie DIN
| symbol |
40.52.9.048.5001 |
| napięcie zasilania cewki | 48Vdc |
| konfiguracja styków | DPDT |
| ilość styków | 2P |
| napięcie styków | 250V |
| prąd styków | 8A |
| rezystancja cewki | 3,5Ω |
| prąd cewki | 14mA |
| wymiary | 29x25x12,4mm |
| montaż | podstawka DIN, PCB |
| producent | Finder |
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.