40.52.8.230.0000 przekaźnik elektromagnetyczny DPDT, zas. 230Vac
Miniaturowy, przemysłowy przekaźnik elektromagnetyczny
- konfiguracja styków DPDT
- obciążalność styków 8A / 250V
- montaż podstawka przekaźnika DIN seria 97.02
- montaż obwód PCB
Wystaw opinię o produkcie
34,96 zł
Cena
34,96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
44,72 zł
Promocja trwa do %s
43,00 zł
Cena
43,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
55,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 40.52.8.230.0000
Opis produktu
Opis produktu
Miniaturowy przekaźnik elektromechaniczny.
Przekaźnik umożliwia przełączanie dwóch obwodów elektrycznych jednocześnie.
Możliwość zamontowania przekaźnika bezpośrednio w obwodzie PCB lub przy pomocy dedykowanego gniazda
umożliwiającego zamontowanie na szynie DIN
| symbol |
40.52.8.230.0000 |
| typ | przekaźnik elektromagnetyczny |
| napięcie zasilania cewki | 230Vac |
| konfiguracja styków | DPDT |
| ilość styków | 2P |
| napięcie styków | 250V |
| prąd styków | 8A |
| rezystancja cewki | 28kΩ |
| prąd cewki | 5mA |
| montaż | podstawka DIN, PCB |
| producent | Finder |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.