3386-1-104LF potencjometr montażowy stojący jednoobrotowy 100K
Potencjometr montażowy leżący o regulowanej rezystancji w zakresie 0-100K.
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 3386-1-104LF
Opis produktu
Opis produktu
Potencjometr montażowy leżący o regulowanej rezystancji w zakresie 0-100K.
| symbol | 3386-1-104LF |
| rezystancja | 100K |
| tolerancja | 10% |
| moc | 500mW |
| napięcie znamionowe | 300V |
| wymiary | 9,53x9,53x4,83mm |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.