2x100K-B potencjometr obrotowy stereofoniczny liniowy
Potencjometr obrotowy osiowy
- charakterystyka liniowa
- montaż na obudowę lub obwód PCB
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PT2X100K
Opis produktu
Opis produktu
Potencjometr obrotowy osiowy stereofoniczny o charakterystyce liniowej z możliwością przykręcenia do obudowy lub montaż na płytce PCB
| symbol | PT2x100K |
| typ | potencjometr obrotowy stereofoniczny |
| rezystancja | 2x 100K |
| charakterystyka | liniowa |
| tolerancja | 20% |
| moc | 125mW |
| temperatura pracy | -10°C / 70°C |
| kąt obrotu | 300° |
| długość osi | 10mm |
| średnica osi | 6mm |
| wyprowadzenia | do druku |
| raster | 2,54mm |
| montaż | do druku / przykręcany do obudowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.