2SK1317 tranzystor N-MOSFET 1500V / 2,5A / 12R; TO3P
Tranzystor N-MOSFET do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 2SK1317
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor N-MOSFET do montażu przewlekanego.
| symbol | 2SK1317 |
| rodzaj tranzystora | N-MOSFET |
| napięcie drenu | 1500V |
| rezystancja przewodzenia | 12Ω |
| napięcie progowe | 4V |
| prąd | 2,5A |
| moc | 100W |
| obudowa | TO3P |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.