2N7002 tranzystor N-MOSFET 60V; 115mA; 1,2R; SOT23
Tranzystor serii MOSFET do montażu przewlekanego
Wystaw opinię o produkcie
0,41 zł
Cena
0,41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,08 zł
Promocja trwa do %s
0,50 zł
Cena
0,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,10 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 2N7002
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor serii MOSFET do montażu przewlekanego
| symbol | 2N7002 |
| typ | N-MOSFET |
| napięcie dren - źródło | 60V |
| prąd | 115mA |
| rezystancja | 1,2Ω |
| moc | 200mW |
| obudowa | TO92 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.