2N3055 tranzystor NPN bipolarny 60V; 15A; 115W; TO3
Tranzystor bipolarny do montażu przewlekanego i polaryzacji NPN
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 2N3055
Opis produktu
Opis produktu
Tranzystor bipolarny do montażu przewlekanego i polaryzacji NPN
| symbol | 2N3055 |
| polaryzacja | NPN |
| napięcie kolektor - emiter | 60V |
| napięcie kolektor - emiter | |
| napięcie emiter - baza | |
| prąd kolektora | 15A |
| moc | 115W |
| temperatura pracy | -55°C / 150°C |
| obudowa | TO3 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.