2824 330nF / 63V MMC kondensator foliowy SMD
Kondensator foliowy do montażu powierzchniowego z dielektrykiem typu MMC.
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 2824 330NF 63V
Opis produktu
Opis produktu
Kondensator foliowy do montażu powierzchniowego z dielektrykiem typu MMC.
| symbol | 2824 330NF 63V |
| typ | kondensator foliowy |
| pojemność | 330nF |
| napięcie pracy | 100Vdc |
| napięcie pracy | 63V |
| tolerancja | 20% |
| dielektryk | MMC |
| obudowa | 2824 |
| wymiary | 7,2x6,1x3mm |
| montaż | powierzchniowy |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.