26.452.1 adapter wtyk bananowy 2mm / gniazdo bananowe 4mm, czerwony
Adapter wtyk bananowy / gniazdo bananowe
- kolor czerwony
- napięcie znamionowe 60V
- prąd 32A
Wystaw opinię o produkcie
6,50 zł
Cena
6,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,50 zł
Promocja trwa do %s
8,00 zł
Cena
8,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 26.452.1
Opis produktu
Opis produktu
Adapter wtyk bananowy / gniazdo bananowe
| symbol | 25.452.1 |
| typ | adapter złącza bananowego |
| wtyk bananowy | 2mm |
| gniazdo bananowe | 4mm |
| kolor | czerwony |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd | 32A |
| materiał | PA |
| długość całkowita | 44,5mm |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.