25LC512-I/SN układ pamęci EEPROM; 256Kbit; SPI; SOIC8
Układ pamięci typu EEPROM i pojemności 256Kbit
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 25LC512
Opis produktu
Opis produktu
Układ pamięci typu EEPROM i pojemności 256Kbit
| symbol | 25LC512-I/SN |
| rodzaj pamięci | EEPROM |
| rozmiar pamięci | 216kbit |
| konfiguracja pamięci | 64K x8bit |
| interfejs | szeregowy SPI |
| częstotliwość zegara | 20MHz |
| napięcie zasilające | 2,5-5,5V |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.