25LC160/P pamięć EEPROM 16Kbit; zegar 10MHz; DIP8
Układ pamięci EEPROM o pojemności 16kbit
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 25LC160
Opis produktu
Opis produktu
Układ pamięci EEPROM o pojemności 16kbit
| symbol | 25LC160/P |
| pojemność pamięci | 16kbit |
| organizacja pamięci | 2K x 8 |
| interfejs | SPI |
| częstotliwość zegara | 10MHz |
| napięcie zasilające | 2,5-5,5V |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.