25.502.6 wtyk bananowy bezpieczny / gniazdo bananowe 4mm, 1000V / 32A, biały
Wtyk bananowy bezpieczny (izolowany) z gniazdem bananowym 4mm
- kolor biały
- napięcie znamionowe 1000V
- prąd 32A
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 25.502.6
Opis produktu
Opis produktu
Wtyk bananowy bezpieczny (izolowany) z gniazdem bananowym
| symbol | 25.502.6 |
| typ | wtyk bananowy bezpieczny |
| napięcie zasilania | 1000V |
| prąd | 32A |
| kolor izolacji | biały |
| średnica wtyku | 4mm |
| długość całkowita | 54mm |
| montaż przewodu | lutowany - wtykany (gniazdo 4mm) |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.