25.450.2 wtyk bananowy 4mm bezpieczny 600V / 32A / CATII, czarny
Wtyk bananowy bezpieczny
- kolor czarny
- napięcie 600V
- prąd 32A
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 25.450.2
Opis produktu
Opis produktu
Wtyk bananowy bezpieczny
| symbol | 25.450.2 |
| typ | wtyk bananowy bezpieczny |
| napięcie znamionowe | 600V |
| prąd | 32A |
| gniazdo bananowe | 4mm |
| kolor | czarny |
| długość całkowita | 56mm |
| średnica wtyku | 4mm |
| materiał izolacji | PA |
| izolacja | CATII |
| montaż przewodu | lutowany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.