25.433.2 gniazdo bananowe przykręcane na przewód 4mm, 60V / 32A czarny
Gniazdo bananowe 4mm montowane na przewód
Obciążalność styków 32A, 60V
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 25.433.2
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo bananowe 4mm montowane na przewód
| symbol | 45.433.2 |
| typ | gniazdo bananowe na przewód |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd znamionowy | 32A |
| gniazdo bananowe | Φ4mm |
| długość całkowita | 20,4mm |
| kolor | czarny |
| montaż | przykręcany na przewód |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.