25.413.3 wtyk bananowy 4mm / gniazdo bananowe, 60V / 32A, żółty
Wtyk bananowy kolorowy z możliwością łączenia innych wtyków bananowych tej samej serii
Montaż przewodu przykręcany, obciążalność 60V; 32A.
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 25.413.3
Opis produktu
Opis produktu
Wtyk bananowy kolorowy z możliwością łączenia innych wtyków bananowych tej samej serii
| symbol | 25.413.3 |
| typ | wtyk bananowy |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd | 32A |
| kolor izolacji | żółty |
| średnica wtyku | 4mm |
| długość całkowita | 60mm |
| montaż przewodu | przykręcany - wtykany (gniazdo 4mm) |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.