25.411.1 wtyk bananowy przykręcany na przewód, czerwony 60V / 24A; 4mm
Wtyk bananowy przykręcany na przewód.
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 25.411.1
Opis produktu
Opis produktu
Wtyk bananowy przykręcany na przewód
| symbol | 25.411.1 |
| typ | wtyk bananowy |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd | 24A |
| kolor izolacji | czerwony |
| długość | 57mm |
| montaż przewodu | przykręcany |
| gniazdo bananowe | 4mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.