24LC16BI pamięć EEPROM SOIC8
Układ pamięci typu EEPROM 16kbit z interfejsem szeregowym I2C
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 24LC16BI
Opis produktu
Opis produktu
Układ pamięci typu EEPROM 16kbit z interfejsem szeregowym I2C
| symbol | 24LC16BI |
| typ | układ pamięci |
| rodzaj pamięci | EEPROM |
| rozmiar pamięci | 16kbit |
| konfiguracja pamięci | 2K x8bit |
| częstotliwość zegara | 400kHz |
| interfejs | szeregowy I2C |
| napięcie zasilające | 1,6-5,5V |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.