24.933.1 Gniazdo bananowe 60V / 60A, czerwone
Gniazdo bananowe bezpieczne 4mm, przykręcane na panel, styki lutowane.
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 24.933.1
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo bananowe bezpieczne 4mm, przykręcane na panel, styki lutowane.
| symbol | 24.933.1 |
| typ | gniazdo bananowe |
| montaż | przykręcane na panel |
| kolor | czerwony |
| napięcie znamionowe | 60Vdc |
| prąd | 60A |
| styki | lutowane |
| otwór montażowy | 8mm |
| długość całkowita | 54mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.