24.827.2 gniazdo bananowe 60V / 24A, M5, czarny
Gniazdo bananowe bezpieczne 4mm, przykręcane na panel, styki lutowane.
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 24.827.2
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo bananowe bezpieczne 4mm, przykręcane na panel, styki lutowane.
| symbol | 24.827.2 |
| typ | gniazdo bananowe |
| montaż | przykręcane na panel |
| kolor | czarny |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd | 24A |
| styki | lutowane |
| otwór montażowy | 7,8mm |
| długość całkowita | 45mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.