24.304.3 gniazdo bananowe bezpieczne 4mm, 1000V / 32A, żółte
Gniazdo bananowe bezpieczne 4mm, przykręcane na panel, styki lutowane.
Wystaw opinię o produkcie
3,66 zł
Cena
3,66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
4,50 zł
Cena
4,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 24.301.3
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo bananowe bezpieczne 4mm, przykręcane na panel, styki lutowane.
| symbol | 24.301.3 |
| typ | gniazdo bananowe bezpieczne |
| montaż | przykręcane na panel |
| kolor | żółty |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 32A |
| styki | lutowane |
| otwór montażowy | 12mm |
| długość całkowita | 32,5mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.