24.301.0 gniazdo bananowe bezpieczne żółto - zielone 4mm, 32A / 1000V
Gniazdo bananowe bezpieczne 4mm, przykręcane na panel, styki lutowane.
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 24.301.0
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo bananowe bezpieczne 4mm, przykręcane na panel, styki lutowane.
| symbol | 24.301.0 |
| typ | gniazdo bananowe bezpieczne |
| montaż | przykręcane na panel |
| kolor | żółto - zielone |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 32A |
| styki | lutowane |
| otwór montażowy | 12mm |
| długość całkowita | 32,5mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.