24.106.1 gniazdo bananowe na panel 2mm 10A; 30Vac / 60Vdc czerwone
Gniazdo bananowe montowane na panel 2mm
Obciążalność styków 10A, 30Vac, 60Vdc.
Wystaw opinię o produkcie
1,22 zł
Cena
1,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,22 zł
Promocja trwa do %s
1,50 zł
Cena
1,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,50 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 24.106.1
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo bananowe montowane na panel 2mm
| symbol | 24.106.1 |
| typ | gniazdo bananowe |
| napięcie znamionowe | 30Vac, 60Vdc |
| prąd znamionowy | 10A |
| gniazdo bananowe | 2mm |
| długość całkowita | 11mm |
| kolor | czerwony |
| otwór montażowy | 4mm |
| montaż | przykręcany na panel |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.