220uF / 16V EXR kondensator elektrolityczny niskoimpedancyjny
Kondensator elektrolityczny niskoimpendancyjny do montażu przewlekanego
Wystaw opinię o produkcie
0,24 zł
Cena
0,24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,24 zł
Promocja trwa do %s
0,30 zł
Cena
0,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,30 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 220/16 EXR
Opis produktu
Opis produktu
Kondensator elektrolityczny niskoimpendancyjny do montażu przewlekanego, element najczęściej stosowany w zasilacza impulsowych.
| pojemność | 4,7uF |
| napięcie znamionowe | 35V |
| tolerancja | 20% |
| typ | elektrolityczny |
| rodzaj | niskoimpendancyjny |
| temperatura pracy | -40°C / 105°C |
| wymiar | Φ6,3x11mm |
| raster | 2,5mm |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.