Listwa kołkowa jednorzedowa 25-pin spełniła moje oczekiwania. Jest precyzyjnie wykonana, co ułatwia montaż i zapewnia pewne połączenia w moich projektach. Cieszę się, że wybrałem właśnie ten produkt, ponieważ idealnie pasuje do moich potrzeb w zakresie elektroniki.
2206RPA-25G listwa kołkowa jednorzędowa 25 pin; raster 1,27mm
Listwa kołkowa jednorzędowa do druku kątowa
Wystaw opinię o produkcie
8,94 zł
Cena
8,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,94 zł
Promocja trwa do %s
11,00 zł
Cena
11,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
11,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 2206RPA-25G
Opis produktu
Opis produktu
Listwa kołkowa jednorzędowa do druku kątowa
| symbol | 2206RPA-25G |
| typ | listwa kołkowa jednorzędowa kątowa |
| ilość styków | 25 |
| raster | 1,27mm |
| ilość rzędów | 1 |
| wysokość pin | 2,65mm |
| wysokość całkowita | 5,95mm |
| napięcie znamionowe | 50V |
| prąd | 1A |
| temperatura pracy | -25°C / 105° |
| montaż | do druku |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Darek