20.160.2 końcówka pomiarowa igłowa czarna, średnica 1mm
Końcówka pomiarowa igłowa umożliwiająca dokonania pomiaru poprzez nakłucie izolacji przewodu lub precyzyjnego punktowego pomiaru w obwodzie PCB
Wystaw opinię o produkcie
6,50 zł
Cena
6,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,50 zł
Promocja trwa do %s
8,00 zł
Cena
8,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 20.160.2
Opis produktu
Opis produktu
Końcówka pomiarowa igłowa umożliwiająca dokonania pomiaru poprzez nakłucie izolacji przewodu lub precyzyjnego punktowego pomiaru w obwodzie PCB
| symbol | 20.160.2 |
| typ | końcówka pomiarowa |
| grot | Φ 1x21mm |
| długość całkowita | 79mm |
| gniazdo bananowe | 4mm |
| kolor | czarny |
| napięcie znamionowe | 30V |
| prąd | 1A |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.