Świetny produkt! Końcówka pomiarowa 2mm, 1000V/10A w kolorze czerwonym jest niezawodna i solidnie wykonana. Używam jej regularnie w pracy i nigdy mnie nie zawiodła. Gorąco polecam każdemu, kto potrzebuje dokładnych i trwałych akcesoriów pomiarowych.
20.156.1 końcówka pomiarowa 2mm, 1000V / 10A, czerwony
Końcówka pomiarowa z gniazdem bananowym 4mm
- kolor czerwony
- napięcie znamionowe 1000V
- prąd 10A
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,50 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 20.156.1
Opis produktu
Opis produktu
Końcówka pomiarowa z gniazdem bananowym 4mm
| symbol | 20.156.R |
| typ | końcówka pomiarowa |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd | 10A |
| kolor | czerwony |
| końcówka pomiarowa | 2mm |
| gniazdo bananowe | 4mm |
| długość całkowita | 103mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Arek