2,5K / 4W potencjometr obrotowy liniowy, drutowy
Potencjometr obrotowy osiowy, drutowy
- charakterystyka liniowa
- montaż na obudowę
Wystaw opinię o produkcie
36,59 zł
Cena
36,59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
36,59 zł
Promocja trwa do %s
45,00 zł
Cena
45,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
45,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: POT4W 2K5
Opis produktu
Opis produktu
Potencjometr obrotowy osiowy o charakterystyce liniowej z możliwością montażu na obudowę.
| symbol | POT4W 2K5 |
| rezystancja | 2,5K |
| charakterystyka | liniowa |
| tolerancja | 10% |
| moc | 4W |
| wyprowadzenia | lutowane na przewód |
| raster | 5mm |
| kąt obrotu osi | 280° |
| długość osi | 42mm |
| średnica osi | 6mm |
| obudowa | metalowa |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.