1N5394 dioda prostownicza 300V / 1,5A; 1,5us; DO15
Dioda prostownicza przeznaczona do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
0,08 zł
Cena
0,08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,08 zł
Promocja trwa do %s
0,10 zł
Cena
0,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,10 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 1N5394
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza przeznaczona do montażu przewlekanego.
| symbol | 1N5394 |
| napięcie wsteczne | 300V |
| prąd przewodzenia | 1,5A |
| napięcie przewodzenia | 1,3V |
| czas przełączania | 1,5μs |
| prąd udarowy przewodzenia | 50A |
| obudowa | DO15 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.