1K 100W rezystor drutowy dużej mocy z radiatorem
Rezystor drutowy dużej mocy z radiatorem
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
56,91 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
70,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: ACS10S
Opis produktu
Opis produktu
Rezystor drutowy dużej mocy z radiatorem
| rezystancja | 1K |
| typ | rezystor drutowy z radiatorem |
| moc z radiatorem | 100W / 25°C |
| moc bez radiatora | 30W / 25°C |
| tolerancja | ±5% |
| napięcie pracy | 1900Vac |
| montaż | przykręcany |
| wyprowadzenia | lutowane |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.