150uF / 35V EXR kondensator elektrolityczny niskoimpedancyjny
Kondensator elektrolityczny niskoimpedancyjny do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 150/35 EXR
Opis produktu
Opis produktu
Kondensator elektrolityczny niskoimpendancyjny do montażu przewlekanego, element najczęściej stosowany w zasilacza impulsowych.
| pojemność | 150uF |
| napięcie znamionowe | 35V |
| tolerancja | 20% |
| typ | elektrolityczny |
| rodzaj | niskoimpendancyjny |
| temperatura pracy | -40°C / 105°C |
| wymiar | Φ8x11mm |
| raster | 3,5mm |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.