1206 47uF / 6,3V "A" kondensator tantalowy SMD
Kondensator tantalowy do montażu powierzchniowego.
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SMD 47/6,3 A
Opis produktu
Opis produktu
Kondensator tantalowy do montażu powierzchniowego.
| symbol | SMD 47/6,3 A |
| pojemność | 47uF |
| napięcie pracy | 6,3V |
| typ | A |
| rodzaj kondensatora | tantalowy |
| tolerancja | 10% |
| dielektryk | |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| montaż | powierzchniowy |
| symbol | TAJA476K006RNJ |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.