1206 4,7uF / 16V "A" kondensator tantalowy SMD
Kondensator tantalowy typu A do montażu powierzchniowego.
Wystaw opinię o produkcie
0,41 zł
Cena
0,41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,41 zł
Promocja trwa do %s
0,50 zł
Cena
0,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SMD 4,7/16 A
Opis produktu
Opis produktu
Kondensator tantalowy typu A do montażu powierzchniowego.
| symbol | SMD 4,7/16 A |
| pojemność | 4,7uF |
| napięcie pracy | 16V |
| typ | A |
| rodzaj kondensatora | tantalowy |
| tolerancja | 10% |
| dielektryk | |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| obudowa | 1206 |
| montaż | powierzchniowy |
| kod producenta | TAJA475K016RNJ |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.