10A10 dioda prostownicza 1000V / 10A, R6
Dioda prostownicza do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 10A10
Opis produktu
Opis produktu
Dioda prostownicza do montażu przewlekanego.
| symbol | 10A10 |
| typ | dioda prostownicza |
| napięcie wsteczne | 1000V |
| prąd przewodzenia | 10A |
| napięcie przewodzenia | 1,1V |
| czas przełączania | |
| prąd udarowy przewodzenia | 0,4kA |
| obudowa | R6 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.