Jestem bardzo zadowolony ze złącza Micro D-sub 26-pin ekranowanego. Produkt jest solidny, dobrze ekranowany i świetnie sprawdza się w wymagających aplikacjach, gdzie liczy się niezawodność i ochrona przed zakłóceniami. Idealnie spełnia swoje zadanie w moich projektach.
10126-3000PE złącze Micro D-sub 26-pin ekranowane
Złącze typu Mikro D-sub 26 pin
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: 10126-3000PE
Opis produktu
Opis produktu
Złącze typu Mikro D-sub 26 pin
| symbol | 10126-3000PE |
| typ | złącze micro D-sub |
| rodzaj złącza | wtyk |
| ilość styków | 26 |
| raster | 1,27mm |
| prąd znamionowy | 1A |
| montaż | lutowane na przewód |
| temperatura pracy | -55°C / 105°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Olekk