100uF / 50V EXR kondensator elektrolityczny niskoimpedancyjny
Kondensator elektrolityczny niskoimpendancyjny do montażu przewlekanego.
Wystaw opinię o produkcie
1,22 zł
Cena
1,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,22 zł
Promocja trwa do %s
1,50 zł
Cena
1,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 100/50V EXR
Opis produktu
Opis produktu
Kondensator elektrolityczny niskoimpendancyjny do montażu przewlekanego, element najczęściej stosowany w zasilacza impulsowych.
| pojemność | 100uF |
| napięcie znamionowe | 50V |
| tolerancja | 20% |
| typ | elektrolityczny |
| rodzaj | niskoimpendancyjny |
| temperatura pracy | -40°C / 105°C |
| wymiar | Φ8x11,5mm |
| raster | 3,5mm |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.