1,5nF 100V kondensator ceramiczny CC-152/100
Kondensator ceramiczny do montażu przewlekanego
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: CC-152/100
Opis produktu
Opis produktu
Kondensator ceramiczny do montażu przewlekanego
| symbol | CC-152/100 |
| typ | kondensator ceramiczny |
| pojemność | 1,5nF |
| napięcie znamionowe | 100V |
| dielektryk | Y5U |
| tolerancja | 20% |
| raster | 5mm |
| temperatura pracy | -55°C / 85°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.