1,5KE75A transil jednokierunkowy 75V / 1,5kW; DO201
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 1,5KE75A
Opis produktu
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa
| symbol | 1,5KE75A |
| typ | jednokierunkowe |
| napięcie wsteczne | 75V |
| prąd | 14,8A |
| napięcie przebicia | 71,3-78V |
| prąd upływu | 1μA |
| moc rozproszona | 1,5kW |
| obudowa | DO-201 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.