1,5KE56CA transil dwukierunkowy 56V / 1,5kW; DO-201
Dioda zabezpieczająca transilowa dwukierunkowa.
Wystaw opinię o produkcie
1,22 zł
Cena
1,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,22 zł
Promocja trwa do %s
1,50 zł
Cena
1,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 1,5KE56CA
Opis produktu
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca transilowa dwukierunkowa.
| symbol | 1,5KE56CA |
| typ | dwukierunkowa |
| napięcie wsteczne | 56V |
| prąd | 19,7A |
| napięcie przebicie | 53,2-58,8V |
| prąd upływu | 1μA |
| moc rozproszona | 1,5kW |
| obudowa | DO201 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.