1,5KE250A transil jednokierunkowy 250V / 1,5kW; DO201
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa.
Wystaw opinię o produkcie
2,03 zł
Cena
2,03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
2,50 zł
Cena
2,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 1,5KE250A
Opis produktu
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa.
| symbol | 1,5KE250A |
| typ | jednokierunkowa |
| napięcie wsteczne | 250V |
| prąd | 200A |
| napięcie przebicia | 234-263V |
| prąd upływu | 1μA |
| moc rozproszona | 1,5kW |
| obudowa | DO201 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.