1,5KE200A transil jednokierunkowy 200V / 1,5kW; DO201
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa.
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 1,5KE200A
Opis produktu
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa.
| symbol | 1,5KE200A |
| typ | jednokierunkowa |
| napięcie wsteczne | 200V |
| prąd | 5,5A |
| napięcie przebicia | 190-210V |
| prąd upływu | 1μA |
| moc rozproszona | 1,5kW |
| obudowa | DO201 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.