1,5KE15A transil jednokierunkowy 15V / 1,5kW; DO201
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa.
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 1,5KE15A
Opis produktu
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca transilowa jednokierunkowa.
| symbol | 1,5KE14A |
| typ | jednokierunkowa |
| napięcie wsteczne | 15A |
| prąd | 71,7A |
| napięcie przebicie | 14,3-15,8V |
| prąd upływu | 1μA |
| moc rozproszona | 1,5kW |
| obudowa | DO201 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.