1,5KE12CA transil dwukierunkowy 12V / 1,5kW; DO201
Dioda zabezpieczająca transilowa dwukierunkowa.
Wystaw opinię o produkcie
2,03 zł
Cena
2,03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
2,50 zł
Cena
2,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 1,5KE12CA
Opis produktu
Opis produktu
Dioda zabezpieczająca transilowa dwukierunkowa.
| symbol | 1,5KE12CA |
| typ | dwukierunkowa |
| napięcie wsteczne | 12V |
| prąd | 91A |
| napięcie przebicia | 11,4-12,6V |
| prąd upływu | 1μA |
| moc rozproszona | 1,5kW |
| obudowa | DO201 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.