Gniazdo montowane na przewód 2-pin to solidny komponent, idealny do łatwego i bezpiecznego połączenia przewodów w różnorodnych projektach elektrycznych.
09 0302 00 02 gniazdo montowane na przewód; 2-pin
Gniazdo przemysłowe 2-pin lutowane na przewód
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 0903020002
Opis produktu
Opis produktu
Przemysłowe złącze żeńskie (gniazdo) 2-stykowe montowane na przewód
| symbol | 09-0302-00-02 |
| ilość styków | 2 |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 7A |
| montaż przewodu | lutowany |
| szczelność | IP40 |
| średnica przewodu | 0,75mm |
| średnica zew. przewodu | 3-6mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Seba