Rezystor powierzchniowy 100R 0,125W (0805 RC0805FR-07-100R) idealnie nadaje się do precyzyjnych układów elektronicznych, które buduję. Użyłem go w obwodach analogowych, gdzie wymagana jest dokładność i niezawodność.
0805 100R 1% 0,125W rezystor powierzchniowy RC0805FR-07 100R
Rezystor do montażu powierzchniowego.
Wystaw opinię o produkcie
0,02 zł
Cena
0,02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,02 zł
Promocja trwa do %s
0,02 zł
Cena
0,02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,02 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 0805S8F100JT5E
Opis produktu
Opis produktu
Rezystor do montażu powierzchniowego.
| rezystancja | 100R |
| moc | 0,125W |
| tolerancja | 1% |
| napięcie pracy | 150V |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| obudowa | 0805 |
| montaż | powierzchniowy |
| symbol producenta | RC0805FR-07 100R |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Damian