0603 1nF / 50V X7R kondensator ceramiczny SMD
Kondensator ceramiczny do montażu powierzchniowego z dielektrykiem typu X7R.
Wystaw opinię o produkcie
0,24 zł
Cena
0,24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,24 zł
Promocja trwa do %s
0,30 zł
Cena
0,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,30 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 06035C102K4Z2A
Opis produktu
Opis produktu
Kondensator ceramiczny do montażu powierzchniowego z dielektrykiem typu X7R.
| pojemność | 1nF |
| napięcie pracy | 50V |
| rodzaj kondensatora | ceramiczny |
| tolerancja | 10% |
| dielektryk | X7R |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| obudowa | 0603 |
| montaż | powierzchniowy |
| kod producenta | 06035C102K4Z2A |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.